Gdzie świadczymy nasze usługi?

Firma MagromBruk to ogólno Polskie przedsiębiorstwo. Działamy na terenie całego kraju natomiast najczęściej wykonujemy nasze prace budowlano/drogowe w Województwie Wielkopolskim.

W naszym portfolio są głównie realizację z Poznania, Swarzędza, Konina, Wrześni, Wągrowca, Kościana, Kostrzyna Wielkopolskiego, Buku, Leszna, Koła, Gniezna, Pleszewa, Piły, Wolsztyna, Śremu, Szamotuł, Grodziska Wielkopolskiego, Międzychodu, Jarocina czy Chodzieży.

Nasz konsultant jest wstanie odwiedzić Państwa w miejscu inwestycji przed podpisaniem umowy. Daje to nam jak i zleceniodawcy duży komfort jeszcze przed podpisaniem umowy. Nasz przedstawiciel podpowie Państwu w dostosowaniu technologi do inwestycji, stworzy kosztorys oraz co najważniejsze zaproponuje w inwestycji na jakich etapach można coś zaoszczędzić.

Nasza firma brukarska od 2015 roku wykonuje również swoje usługi w województwach przyległych Kujawsko-Pomorskie, Lubuskie, Pomorskie, Zachodnio-Pomorskie, Śląskie oraz Łódzkie. Należy wcześniej oczywiście zapytać o naszą dostępność i wolny termin w przyszłości. Jesteśmy bardzo konkurencyjni do firm z pozostałych województw ponieważ posiadamy wozidła technologiczne które pomagają przy minimalnych kosztach przenieść nam sprzęt w dalsze miejsca Polski.

Sprawdź nasze propozycje cenowe które zaproponujemy dla twojej inwestycji w twoim mieście:

  • Z względu na procesy automatyzacji możemy proponować bardzo korzystne ceny
  • Posiadamy wykwalifikowaną kadrę
  • Szukamy nowych zleceń do portfolio w różnych miastach
  • Ciągle inwestujemy w sprzęt budowlany i rozszerzamy swoją kadrę pracowniczą
  • MagromBruk może wycenić Państwu inwestycję nawet o 200-300 kilometrów licząc od Poznania

Nasze usługi które obecnie najczęściej świadczymy to głównie prace brukarskie (poprawy PozBruku, wyrównywanie kostki brukowej czy kładzenie od nowa). Utwardzamy również place pod parkingi, place PozBrukowe czy betonowe. Jesteśmy również firmą drogowo-budowlaną. Możemy się pochwalić realizacją dróg powiatowych, lokalnych oraz gminnych.