Wykonujemy Zamówienia Publiczne i Przetargi dla wielu gmin w Polskich województwach

Nasza firma wywodząca się z Poznania i województwa Wielkopolskiego oferuje obecnie wszystkie możliwe usługi związane z budowaniem dróg, tworzeniem placów czy pozbrukowaniem miejsc parkingowych w całej Polsce.

Mamy ogromne doświadczenie w pracach nawierzchniowych związanych z tworzeniem nowych ulic. Możemy poprawić jakość nawierzchni w postaci nakładek asfaltowych i brukarskich. Nasza firma wykonuje swoje prace od przysłowiowego „A” do „Z” od wjazdów po roboty ziemne, oznakowanie pionowe i poziome oraz trawniki czy pozbrukowanie skwerów. Przy tego typu pracach MagromBruk wykorzystuje specjalistyczny sprzęt taki jak koparki obrotowe, koparko-ładowarki, walce, wywrotki czy specjalne zagęszczarki pozwalające na wykonanie odpowiednie masy pod daną nawierzchnie. Dla naszej firmy budowlanej transport i odległości obecnie nie mają większego znaczenia. Jesteśmy na tyle mobilni że posiadamy swój własny warsztat maszyn, mobilnych mechaników które wszystkie naprawy wykonują na miejscu bądź dojeżdżają bezpośrednio na budowę jeśli mamy jakąkolwiek awarię.

Priorytetem również Naszego przedsiębiorstwa jest również zwracanie szczególnej uwagi podczas wykonywania naszych prac na otoczenie, mieszkańców oraz osób sąsiadujących z inwestycjami które przeprowadzamy. Staramy się nie utrudniać codziennego życia mieszkańców, z każdą postacią staramy się z osobna porozumieć i ją odwiedzić jeszcze przed realizacją inwestycji. Naszą zasadą jest również wcześniejsze informowanie mieszkańców o naszych planach i realizacjach – staramy się indywidualnie z każdym dogadać co doceniają zawsze lokalne władze.

Układnie Kostki Brukowej w jednej z inwestycji w Wielkopolsce.

Nasi doradcy podpowiedzą Ci,  która opcja będzie najlepsza w ramach budżetu, jakim dysponujesz. Przypominamy również, że zakupione u nas materiały dowozimy pod wskazany adres. Nasze usługi brukarskie i czynności związane z pielęgnacją kostki brukowej wykonujemy praktycznie na terenie całej Polski.