Polscy Producenci Kostki Brukowej – Ilu ich jest?

Na rynku Polskim mamy obecnie (jeśli chodzi o największych graczy) mamy cztery główne firmy z Polskim kapitałem. Tak więc ten rynek nie jest zmonopolizowany a każda z tych firm oferuje różnego rodzaju produkty które czymś się zawsze różnią.  Oczywiście w naszym składzie kostki brukowej znajdą Państwo produkty również i innych producentów PozBruku. Natomiast Polskich producentów kostki brukowej (tych większych) jest głównie czterech:

  • Kostka brukowa Libet
  • Kostka brukowa Drewbet
  • Kostka brukowa Polbruk
  • Kostka brukowa Kost-Bet

Firma MagromBruk podczas swojego już ponad 30-letniego doświadczenia na rynku budowlanym i nieruchomości posiada już od wielu lat stałych współpracowników w każdej z tych firm. Ilość dziennych kontaktów i wspólnie przeprowadzonych inwestycji dzięki materiałowi pobranemu od Libet, Drewbet, Polbruk czy Kost-Bet przekroczyła ponad 800 inwestycji. To dzięki znajomością w hurtowniach i składach MagromBruk dziennie zakupuje dużej ilości PozBruku. Dzięki temu możemy wynegocjować ceny znacznie inne niż dla pojedyńczego klienta. Dlatego dzięki naszym wycenom i kontaktom możemy zaproponować o kilka procent tańsze wykonanie inwestycji.

Układnie Kostki Brukowej w jednej z inwestycji w Wielkopolsce.

Nasi doradcy podpowiedzą Ci,  która opcja będzie najlepsza w ramach budżetu, jakim dysponujesz. Przypominamy również, że zakupione u nas materiały dowozimy pod wskazany adres. Nasze usługi brukarskie i czynności związane z pielęgnacją kostki brukowej wykonujemy praktycznie na terenie całej Polski.