Kładzenie PozBruku – na czym można zaoszczędzić przy współpracy z nami?

Nasza firma od 25 lat dostarcza kostkę brukową oraz wykonuje usługi z tym związane. Podczas tak długiego stażu oraz potężnej ilości zrealizowanych inwestycji nabraliśmy bardzo dużo doświadczenia oraz pewności z czym bez problemu z naszymi przyszłymi klientami się dzielimy.

Przy współpracy z nami możesz zaoszczędzić w kilkunastu wariantach:

  1. Przede wszystkim to zakup materiałów potrzebnych do wykonania projektu. MagromBruk kupuje miesięcznie bardzo duże ilości podłoża potrzebnego pod wykonanie gruntu pod podbudowę kostki, betonowych płyt czy innych materiałów z których ma być wykonany plac, parking, podjazd do domu. Przez ponad 25 lat poznaliśmy wielu dostawców oraz hurtowników. To zupełnie inna skala comiesięcznych zakupów w porównaniu do jedno osobowej działalności gospodarczej czy prywatnej osoby która bezpośrednio zakupuje kostkę brukową z marketu czy detalicznego dostawcy. Możemy negocjować bardzo duże ceny z końcowym producentem który nas osobiście zna i jesteś w stanie znacznie obniżyć nam kwotę za materiały. Dla nas osobiście to nie ma różnicy lecz gdy wykonuje podłoże powyżej 20m2 to są to bardzo ale to bardzo duże oszczędności.
  2. Przy współpracy z nami oszczędzasz przede wszystkim na transportowaniu materiałów, ponieważ sami osobiście w cenie je dowozimy. Posiadamy bardzo dużą flotę pojazdów transportowych oraz własne przez 25 lat wyrobione kontakty dzięki którym stale coś zlecamy bądź korzystamy z podwykonawców którzy nie raz nie dwa z nami współpracowali.
  3. W cenie usługi oferujemy konsultację inżyniera budowlanego. Oferujemy doradztwo w wykonaniu projektu, pomysły w wykonaniu technologicznie – czy da się na czymś zaoszczędzić oraz podpowiadamy jakie minusy będą przy wybraniu droższych lub tańszych materiałów.
  4. Na swoje usługi dajemy GWARANCJĘ – jeśli jakieś spadamy na przykład będą gromadziły wodę podczas deszczu czy nie będzie ona właściwie kierowana – jesteśmy w stanie bez problemowo po większej ulewie przyjechać, zobaczyć reakcję podłoża na zbyt dużą ilość wody w jednym momencie i to poprawić.
  5. Plus współpracy z nami to praktycznie od początku profesjonalnie prowadzony projekt. Otrzymujecie od nas Państwo kosztorys oraz harmonogram prac realizacji z podziałem na poszczególne dni tygodnia.
  6. Co jeszcze wykonujemy? przede wszystkim sprzątamy po sobie po całej budowie : )

Nasze usługi które obecnie najczęściej świadczymy to głównie prace brukarskie (poprawy PozBruku, wyrównywanie kostki brukowej czy kładzenie od nowa). Utwardzamy również place pod parkingi, place PozBrukowe czy betonowe. Jesteśmy również firmą drogowo-budowlaną. Możemy się pochwalić realizacją dróg powiatowych, lokalnych oraz gminnych.