Ile kosztuje położenie PozBruku?

W jaki sposób wyceniamy ułożenie kostki PozBrukowej? Co ma najważniejszy wpływ na ceny w brukarstwie? Jak można zaoszczędzić przy realizacji podjazdu z PozBruku czy placu?

Uśredniona cena położenia kostki PozBrukowej w 2022 roku to około od 45,00 do 55,00 PLN netto za jeden m2. Jest to natomiast zupełnie przybliżona i ogólna kwota ponieważ wpływa na to ma: ilość m2 które Nasza firma ma wypełnić, zależy to również od rodzaju zastanego podłoża, kwota jest również zupełnie inna jeśli ma to być ułożenie artystyczne jakiś konkretnych wzorów oraz dodatkowe zrobienie odwodnienia czy oświetlenia w podłożu. Do ceny należy również doliczyć koszt materiałów budowlanych oraz dodatkowe wykończenia.

Oprócz wstępnego i standardowego kontaktu telefonicznego i emailowego odwiedzamy BEZPŁATNIE potencjalną inwestycję by ocenić dokładnie koszt realizacji oraz co najważniejsze staramy się podpowiedzieć i doradzić przyszłemu klientowi jakiej technologi najlepiej użyć oraz w jaki sposób można zaoszczędzić na realizacji.

Nasza firma charakteryzuje się bardzo uczciwym i profesjonalnym początkiem współpracy. Chcielibyśmy być obsłużeni w ten sam sposób jakbyśmy to my byli klientami. Stąd każda inwestycja ma swojego dedykowanego kierownika budowy/inżyniera wykwalifikowanego.

Główne aspekty które zmieniają kwoty realizacji położenia PozBruku:

  • Ilość m2 które nam zlecicie (czym większy plac/obszar tym tańsza kwota za 1m2)
  • Zastane podłoże (czy trzeba je wyrównywać, czy potrzebna będzie interwencja koparki)
  • Od tego czy klient posiada już zakupiony materiał czy my go mamy dostarczyć
  • Od tego czy projekt uwzględnia wzór, kolor i jaki preferowany rodzaj kostki brukowej
  • Od tego w jakim regionie jesteś Państwo (jak daleko od Naszej siedziby) oraz jak daleko od punktu z którego będzie się transportować materiał do podbudowy oraz samą kostkę PozBrukową

Ułożenie czy kładzenie kostki PozBrukowej w prawidłowy i solidny sposób wymaga wykwalifikowanych kompetencji. Zapraszamy do naszej podstrony/osobnego podrozdziału w menu który informuje o wszystkich cena związanych z ułożeniem kostki PozBrukowej dokładnie tam wyliczam ile kosztuje ułożenie kostki Pozbrukowej.